Salı, Şubat 07, 2012

Ayşe Saran Rüyadan Kaçış II .... lansman konseri Jolly Joker daHer kes gelsinnnUzun yıllardır İstanbul’da farklı konser mekanlarında sahne alan, kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen ve ilk albümü “Rüyadan Kaçış” ile geçtiğimiz hafta Sony Music etiketiyle raflardaki yerini alan Ayşe Saran, ilk albümün ilk canlı performansı için hazırlıklara başladı...

8 Şubat Çarşamba akşamı saat 21:00’de Jolly Joker sahnesinde sevenleriyle buluşmak için gün sayan ve özel şovlar eşliğinde izleyenlere muhteşem bir gece yaşatmaya hazırlanan Ayşe Saran’a orkestra arkadaşları; davulda Onur Akça, bas gitarda Can Yücel Korkut, elektrik gitarlarda Össan Deneç ve Fırat Öz, klavyeler ve görsellerde Ataer Argüder’in yanı sıra sürpriz bir isim de kısa bir performans ile eşlik edecek. Konser öncesinde Barış Akpolat müzikseverleri konsere ısındırırken, Nadir Duman da “after party”de eğlenceli seti ile geceye noktayı koyacak.

Konser performansı tadında klip “Yok ki”;

Ayşe Saran albümün hemen ardından ikinci video klibi “Yok ki” şarkısına yine orkestra arkadaşları eşliğinde bir klip çekti. Sanatçının, insanın kendinden başka dostu olmadığı temasından yola çıkılarak delirmiş bir karakteri canlandırdığı ve aynı zamanda dinamik sahne performanslarından oluşan klip Evren Arasıl yönetmenliğinde yaklaşık 15 saatte çekildi.

3 yorum:

Tanya's dedi ki...

Lalala!

heyecan

balböcükleri dedi ki...

umarım hak ettiği başarıya ulaşır.

** ZEL ** dedi ki...

Ahh Ahh İstanbul'da bi olabilsem :)